KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957536

nr 1695 7536

Fischer, Signerad, Motiv från Venedig, gondoljär. Olja på duk, 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 53x43

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:44:27

18/4 19:29:55 1      Vinnande bud